Aktualności

Aktualności w skrócie

Lviv IT Arena 2017

NORM wzięła udział w Lviv IT Arena 2017 ...

Internet of Things

NORM poszukuje specjalistów w zakresie rozwiązań I...

Rocznica urodzin Stanisława Ulama

13 kwietnia 1909 r. we Lwowie urodził się Stanisła...

Lviv IT Arena 2017

NORM wzięła udział w Lviv IT Arena 2017 https://itarena.ua/

Internet of Things

NORM poszukuje specjalistów w zakresie rozwiązań Internet of Things zainteresowanych tworzeniem innowacyjnych technologii. Zapraszamy do kontaktu.

Rocznica urodzin Stanisława Ulama

13 kwietnia 1909 r. we Lwowie urodził się Stanisław Ulam, polski matematyk posiadający wielkie i wszechstronne osiągnięcia naukowe. Poza samą matematyką działał w obszarach jej aplikacji takich jak fizyka matematyczna, zastosowania rachunku prawdopodobieństwa, czy biomatematyka. Był także twórcą metod numerycznych oraz jednym z prekursorów wykorzystania komputerów w pracach naukowych. Firma NORM tworząc i inwestując w rozwój innowacyjnych rozwiązań IT czerpie inspiracje z ponadczasowych osiągnięć Polskiej Szkoły Matematycznej.

Rocznica urodzin Stefana Banacha

30 marca 1892 r. w Krakowie urodził się Stefan Banach, genialny polski matematyk. Ugruntował on dziedzinę matematyki zwaną analizą funkcjonalną, która miała wielkie znaczenie dla dalszego rozwoju matematyki, ale też nauk przyrodniczych, a w szczególności fizyki i nauk stosowanych. Osiągnięcia Stefana Banacha obecnie stanowią fundamenty tych dyscyplin oraz myślenia naukowego. Firma NORM tworząc i inwestując w rozwój innowacyjnych rozwiązań IT czerpie inspiracje z ponadczasowych osiągnięć Polskiej Szkoły Matematycznej.

Program wspierania start-upów

Firma NORM uruchomiła program wspierania innowacyjnych start-upów rozwijających biznes w obszarach smart technologies i robotyki.

Rocznica urodzin Hugo Steinhausa

14 stycznia 1887 r. w Jaśle urodził się Hugo Steinhaus, polski matematyk, prekursor obszarów matematyki stanowiących obecnie podstawę nauk stosowanych, a co za tym idzie również inżynierii. Firma NORM tworząc i inwestując w rozwój innowacyjnych rozwiązań IT czerpie inspiracje z ponadczasowych osiągnięć Polskiej Szkoły Matematycznej.